AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BÜNÜL’DEN YENİ YIL ZİYARETLERİ

12.01.2020 13:16 AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BÜNÜL’DEN YENİ YIL ZİYARETLERİ AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül yeni yıla hızlı giriş yaparak yılbaşında esnafı, hastaları ziyaret ederek sokak sokak gezdi.Görev başındaki Jandarma ve Emniyet personelini de unutmayarak yanlarında oldu, ilk mesai günü ise Siyasi Partileri ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Yeni yılın ilk günlerinde İlçe yönetimi ile birlikte önce yeni binasına taşınan MHP İlçe Başkanlığını ve yönetimini, ardından da kongre sürecini tamamlayarak yeni ilçe başkanını seçen CHP `yi ve İYİ Parti İlçe Başkanları ile yönetimlerini ziyaret ederek yeni yıl için birliktelik mesajı verdi.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BÜNÜL’DEN YENİ YIL ZİYARETLERİ

    AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül yeni yıla hızlı giriş yaparak yılbaşında esnafı, hastaları ziyaret ederek sokak sokak gezdi.Görev başındaki Jandarma ve Emniyet personelini de  unutmayarak yanlarında oldu, ilk mesai günü ise Siyasi Partileri ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

 

Yeni yılın ilk günlerinde İlçe yönetimi ile birlikte önce yeni binasına taşınan MHP İlçe Başkanlığını ve yönetimini, ardından da kongre sürecini tamamlayarak yeni ilçe başkanını seçen CHP `yi ve İYİ Parti İlçe Başkanları ile yönetimlerini ziyaret ederek yeni yıl için birliktelik mesajı verdi.

 

Ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulunarak  Ceyhan için herkesin elini taşın altına koyması gerektğini dile getiren Bünül; ideolojk farkılılıklar ayrışmayı gerektirmemeli, farklılıklar bizim zenginliğimiz diyorsak bir araya gelmenin de ne kadar değerli olduğunun farkına varmalıyız, bu bağlamda MHP; CHP ve İYİ Parti İlçe Başkanları ile yönetimlerini ziyaret ederek hem yeni yıllarını kutladık, hemde Ceyhan`ımız icin neler yapabiliriz diye istişarelerde bulunduk. Biz olması gerekeni yapıyoruz, kardeşlik ve birliktelik olmadan hizmette olmaz’’ dedi.


Etiketler: AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül yeni yıla hızlı giriş yaparak yılbaşında esnafı - hastaları ziyaret ederek sokak sokak gezdi.Görev başındaki Jandarma ve Emniyet personelini de unutmayarak yanlarında oldu - ilk mesai günü ise Siyasi Partileri ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Yeni yılın ilk günlerinde İlçe yönetimi ile birlikte önce yeni binasına taşınan MHP İlçe Başkanlığını ve yönetimini - ardından da kongre sürecini tamamlayarak yeni ilçe başkanını seçen CHP `yi ve İYİ Parti İlçe Başkanları ile yönetimlerini ziyaret ederek yeni yıl için birliktelik mesajı verdi.

Diğer SİYASET haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 672

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.